VDI.ro

Apartament modern 2 camere II Complex rezidential Domenii...

Bucuresti, Domenii

300.000 EUR

Apartament modern 2 camere II Complex rezidential Domenii Park

location_on Bucuresti, Domenii, Bucuresti Ilfov

300.000 EUR
3.869 EUR/mp
ID: VDI530.1218347 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 5 vizualizări
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 1
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 2
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 3
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 4
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 5
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 6
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 7
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 8
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 9
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 10
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 11
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 12
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 13
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 14
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 15
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 16
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 17
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 18
Apartament  modern 2 camere  II Complex rezidential Domenii Park - foto 19
1 / 19
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 78 mp bathtub 1 baie layers Et. 6 calendar_today 2011 home 88 mp constr.

Descriere

O oportunitate excelenta in zona Domenii: acest apartament de 2 camere se afla la etajul 6 din 6 in ansamblului rezidential Domenii Park. Imobilul dispune de 77,53 mp utili, respectiv 88,34 mp total, fiind complet mobilat si utilat. Terasa generoasa si spatiile de depozitare bine gandite ofera un spatiu organiat si rafinat, care imbina utilitatea cu eleganta.
Locuinta este conceputa pentru a raspunde nevoilor unui stil de viata modern, combinand functionalitatea cu finisaje de calitate si o atmosfera primitoare. Spatiile sunt gandite pentru a crea un ambient aerisit, elegant si usor de utilizat.
Ansamblul Domenii Park ofera un cadru sigur si linistit, cu acces rapid la magazine, restaurante, cafenele, scoli si mijloace de transport care leaga zona de centrul orasului. Pentru mai multe detalii va asteptam sa ne contactati.
ID intern: NEO0011920.

Detalii proprietate

ID anunț VDI530.1218347
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 78 mp
Suprafață construită 88 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 6
Nr. etaje clădire 6
An construcție 2011
Preț/mp 3.869 EUR/mp

location_on Localizare

Domenii, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 300.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.702 €