VDI.ro

OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16

Satu Mare, Micro 16

44.000 EUR

OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16

location_on Satu Mare, Micro 16, Satu Mare

44.000 EUR
807 EUR/mp
ID: VDI339.1212705 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 6 ore în urmă | 13 vizualizări
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 1
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 2
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 3
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 4
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 5
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 6
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 7
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 8
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 9
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 10
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 11
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 12
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 13
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 14
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 15
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 16
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 17
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 18
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 19
OPEN HOUSE | Etaj 2 - Apartament cu 2 camere | Micro 16 - foto 20
1 / 20
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 55 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1985 home 62 mp constr.

Descriere

Descoper#259; confortul unui apartament primitor, situat icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i bine conectat#259; din municipiul Satu Mare, icirc;n cartierul Micro 16, pe strada Bracirc;ndu#537;a G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat ofer#259; un echilibru ideal icirc;ntre func#539;ionalitate #537;i intimitate, fiind alegerea perfect#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.
Cu o suprafa#539;#259; util#259; de 54,5 mp, locuin#539;a este inteligent compartimentat#259; pentru a valorifica fiecare spa#539;iu. Accesul se face printr-un hol generos, care conduce spre o buc#259;t#259;rie practic#259;, dotat#259; cu debara pentru depozitare suplimentar#259;. Camera de zi este luminoas#259; #537;i primitoare, oferind acces direct c#259;tre balcon mdash; locul perfect pentru momente de relaxare. Dintr-un al doilea hol se face trecerea c#259;tre dormitorul confortabil #537;i baie, asiguracirc;nd astfel un plus de intimitate.
Apartamentul beneficiaz#259; de dot#259;ri menite s#259; ofere siguran#539;#259; #537;i confort: u#537;#259; de acces metalic#259;, geamuri termopan echipate cu jaluzele exterioare #537;i plas#259; de #539;acirc;n#539;ari, central#259; termic#259; proprie cu calorifere #537;i u#537;i interioare din lemn, toate contribuind la un ambient pl#259;cut #537;i eficient energetic.
Imobilul este bine icirc;ntre#539;inut, cu o scar#259; curat#259; #537;i acces securizat prin u#537;#259; din termopan cu interfon, oferind un plus de siguran#539;#259; locatarilor.
Pozi#539;ionarea este un real avantaj: cartierul Micro 16 este apreciat pentru lini#537;te #537;i accesibilitate, iar icirc;n imediata apropiere se reg#259;sesc magazine alimentare, parcuri, #537;coli #537;i gr#259;dini#539;e. La doar cacirc;#539;iva pa#537;i se afl#259; malul Some#537;ului, ideal pentru plimb#259;ri #537;i relaxare. De asemenea, accesul la mijloace de transport icirc;n comun #537;i taxi este facil, asiguracirc;nd o conexiune rapid#259; c#259;tre orice punct al ora#537;ului.
Apartamentul se vinde prin procedur#259; de ofertare multipl#259;, la pre#539;ul de pornire de 44.000 euro.
Vizion#259;rile se vor desf#259;#537;ura icirc;ntr-o singur#259; zi, Mar#539;i, 26 Mai 2026, icirc;n intervalul orar 16:00 ndash; 19:00, exclusiv pe baz#259; de programare.
Un apartament care icirc;mbin#259; perfect confortul, lini#537;tea #537;i accesibilitatea, preg#259;tit s#259; devin#259; bdquo;acas#259;.
*** Men#539;ion#259;m c#259;, prin participarea la evenimentul Open House, sunte#539;i informa#539;i #537;i v#259; exprima#539;i acordul ca icirc;n cadrul acestuia s#259; fie realizate fotografii #537;i icirc;nregistr#259;ri video, utilizate exclusiv icirc;n scopuri de marketing.*** Descrierea, titlul #537;i fotografiile din acest anun#539; sunt protejate de drepturi de autor, conform Legii nr. 8/1996. Reproducerea sau utilizarea lor f#259;r#259; acord prealabil este interzis#259; #537;i se sanc#539;ioneaz#259; conform legii.

Detalii proprietate

ID anunț VDI339.1212705
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 55 mp
Suprafață construită 62 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1985
Preț/mp 807 EUR/mp

location_on Localizare

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 44.000 €
38.500 € 157.052 €
Medie zonă:73.274 €