VDI.ro

RECO Apartament 3 camere

Oradea, Calea Aradului

143.000 EUR

RECO Apartament 3 camere

location_on Oradea, Calea Aradului, Bihor

143.000 EUR
2.234 EUR/mp
ID: VDI316.1229533 | Publicat: 14.05.2026 | Actualizat: 6 ore în urmă
RECO Apartament 3 camere - foto 1
RECO Apartament 3 camere - foto 2
RECO Apartament 3 camere - foto 3
RECO Apartament 3 camere - foto 4
RECO Apartament 3 camere - foto 5
RECO Apartament 3 camere - foto 6
RECO Apartament 3 camere - foto 7
RECO Apartament 3 camere - foto 8
RECO Apartament 3 camere - foto 9
RECO Apartament 3 camere - foto 10
RECO Apartament 3 camere - foto 11
RECO Apartament 3 camere - foto 12
RECO Apartament 3 camere - foto 13
RECO Apartament 3 camere - foto 14
RECO Apartament 3 camere - foto 15
RECO Apartament 3 camere - foto 16
RECO Apartament 3 camere - foto 17
RECO Apartament 3 camere - foto 18
RECO Apartament 3 camere - foto 19
RECO Apartament 3 camere - foto 20
RECO Apartament 3 camere - foto 21
RECO Apartament 3 camere - foto 22
RECO Apartament 3 camere - foto 23
RECO Apartament 3 camere - foto 24
RECO Apartament 3 camere - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 2 băi layers Et. 11 calendar_today 2022 home 97 mp constr.

Descriere

RECO imobiliare va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament superb cu 3 camere, situat intr-un cartier nou, intr-un imobil modern cu lift.
Apartamentul are o suprafata utila de 64 mp, este complet mobilat si utilat cu finisaje de calitate, fiind alegerea ideala atat pentru locuinta, cat si pentru investitie.
Detalii apartament:
3 camere spatioase, compartimentate inteligent
Living modern si luminos, cu zona de dining si acces la balcon
Bucatarie complet utilata, open-space
2 dormitoare elegante, mobilate complet
Baie moderna cu dotari de ultima generatie
Balcon cu vedere panoramica asupra orasului
?? Detalii imobil:
Bloc nou, cu lift
Cartier rezidential modern si linistit
Acces facil catre zonele de interes din oras
Avantaje:
Apartament complet mobilat si utilat ndash; totul nou si de bun gust
Luminos, cu orientare excelenta si priveliste spectaculoasa
Ideal pentru o familie tanara sau ca investitie premium
Pret: 143.000
Contacteaza-ne pentru detalii si vizionari!
0376 443 700

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1229533
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 64 mp
Suprafață construită 97 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 11
Nr. etaje clădire 12
An construcție 2022
Preț/mp 2.234 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 143.000 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:103.583 €