VDI.ro

RECO APARTAMENT 3 camere Dacia

Oradea, Dacia

124.500 EUR

RECO APARTAMENT 3 camere Dacia

location_on Oradea, Dacia, Bihor

124.500 EUR
1.945 EUR/mp
ID: VDI316.1228016 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 5 ore în urmă | 17 vizualizări
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 1
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 2
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 3
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 4
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 5
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 6
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 7
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 8
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 9
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 10
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 11
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 12
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 13
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 14
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 15
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 16
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 17
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 18
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 19
RECO  APARTAMENT 3 camere Dacia - foto 20
1 / 20
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 1987 home 80 mp constr.

Descriere

ID4930#IA51 RECO Imobiliare va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat , situat pe B-dul Dacia, intr-un imobil construit in anul 1987 , disponibil la etajul 2 din 4 , cu o suprafata utila de 64 mp + 5,5 mp balcon , sau schimb cu casa cu 2-3 camere plus diferenta .
Apartamentul este mobilat cochet cu parchet laminat , geamuri termopan cu 3 sticle , rulouri de umbrire , plase de tantari , living , 2 dormitoare , bucatarie , 2 bai , camara , boxa la demisol , parcare.
Pret - 124.500 EUR
inf tel - 0376.443.700 - pentru mai multe detalii va asteptam cu drag la vizionare

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1228016
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 64 mp
Suprafață construită 80 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 2
An construcție 1987
Preț/mp 1.945 EUR/mp

location_on Localizare

Dacia, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 124.500 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:103.583 €