VDI.ro

RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str....

Oradea, Central

105.000 EUR

RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu

location_on Oradea, Central, Bihor

105.000 EUR
1.694 EUR/mp
ID: VDI316.1230281 | Publicat: 16.05.2026 | Actualizat: 6 ore în urmă | 1 vizualizări
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 1
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 2
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 3
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 4
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 5
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 6
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 7
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 8
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 9
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 10
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 11
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 12
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 13
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 14
RECO Apartament ultracentral 2 camere-62 mp utili- zona str. Avram Iancu - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 62 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1970 home 83 mp constr.

Descriere

RECO Imobiliare va propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE, comision 0% pentru cumparator
#ILS126 Apartament cu 2 camere in Oradea-zona ultracentrala, situat in zona str. Avram Iancu.
Apartamentul este situat la parter si are urmatoarea structura: antreu luminos, bucatarie separata, camara, 2 camere generoase si o baie. Cladire construita cu atentie la detalii de catre evrei, pastreaza elemente arhitecturale deosebite, iar camerele se remarca prin inaltimea de 4 m, oferind un sentimet de spatiu si confort.
Pozitie exceptionala- la doar cativa pasi de piete, restaurante, scoli,universitate, transport public si toate facilitatile urbane.
Dotari: incalzire pe gaz, sistem electric si instalatii functionale, pereti grosi, izolatie termica buna, geamuri mari.
Pret 105 000euro, negociabil
Pentru mai multe detalii si vizionari, va stam la dispozitie.
Telefon: 0376443700
ID intern: 5314.

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1230281
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 62 mp
Suprafață construită 83 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 2
An construcție 1970
Preț/mp 1.694 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 105.000 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:104.271 €