VDI.ro

RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si l...

Oradea, Universitatii

108.000 EUR

RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat

location_on Oradea, Universitatii, Bihor

108.000 EUR
2.919 EUR/mp
ID: VDI316.1232189 | Publicat: 21.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 27 vizualizări
RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat - foto 1
RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat - foto 2
RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat - foto 3
RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat - foto 4
RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat - foto 5
RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat - foto 6
RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat - foto 7
RECO Apartament West Residence, balcon plus terasa mare si loc de parcare privat - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 37 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 2022 home 51 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere decomandat | Cartierul West Residence | Universitatii | ID intern: 5710
Daca esti in cautarea unui apartament bine pozitionat si pregatit de inchiriat sau locuit, aceasta poate fi varianta potrivita.
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in cartierul West Residence, Universitatii, intr-un imobil construit in 2022. Proprietatea este amplasata la etajul 4 si are o suprafata utila de 37 mp,o terasa proprie de 38 mp plus un loc de parcare privat, inscris in CF(contra cost)
Un spatiu eficient compartimentat, ideal pentru investitie sau locuinta proprie, intr-o zona cu acces rapid catre punctele de interes.Acesta se preda exact ca in poze.
Programeaza o vizionare acum si descopera daca acest apartament este potrivit pentru tine.0376-443-700

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1232189
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 37 mp
Suprafață construită 51 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2022
Preț/mp 2.919 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 108.000 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:104.067 €