VDI.ro

Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID

Bucuresti, Floreasca

224.500 EUR

Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID

location_on Bucuresti, Floreasca, Bucuresti Ilfov

224.500 EUR
4.326 EUR/mp
ID: VDI530.1218520 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 1
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 2
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 3
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 4
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 5
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 6
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 7
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 8
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 9
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 10
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 11
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 12
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 13
Apartament superb 2 camere, vedere spre lac - Yacht KID - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 52 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 2023 home 63 mp constr.

Descriere

Neocasa ofera spre vanzare un apartament superb de 2 camere, situat la etajul 5 al exclusivistului complex Yacht Kid, in imediata apropiere a Lacului Tei. Cu o suprafata utila de 52 mp si o suprafata totala de 63 mp, aceasta locuinta imbina perfect confortul, functionalitatea si rafinamentul.
Apartamentul beneficiaza de vedere spre lac, oferind o atmosfera luminoasa si relaxanta in fiecare moment al zilei. Compartimentarea este gandita eficient pentru a asigura confort si intimitate, fiind structurata astfel:
-Hol ndash; 6.3 mp
-Baie ndash; 4.6 mp
-Dormitor ndash; 12.9 mp
-Living ndash; 22.3 mp
-Bucatarie ndash; 5.8 mp
Punctul de atractie il reprezinta balconul generos de 11.1 mp, ideal pentru momentele de relaxare in aer liber, oferind privelisti placute asupra imprejurimilor.
Complexul Yacht Kid impresioneaza prin arhitectura moderna si solutiile constructive inovatoare. Structura post-tensionata, inspirata din industria constructiilor de poduri, garanteaza o rezistenta seismica exceptionala, iar fatadele ventilate din HPL cu print de piele patentat imbina eleganta cu eficienta energetica. Elementele decorative din materiale compozite avansate confera unicitate si durabilitate designului exterior.
Rezidentii se bucura de acces securizat, spatii verzi amenajate cu bun gust, locuri de parcare si o pozitionare excelenta, aproape de scoli, parcuri, restaurante, centre comerciale si mijloace de transport in comun.
Acest apartament este alegerea ideala pentru cei care apreciaza calitatea, designul contemporan si un stil de viata echilibrat, aproape de natura, dar conectat la ritmul vibrant al orasului.
Randarile au scop informativ.
Pret: 224.500euro + TVA
NEO011714

Detalii proprietate

ID anunț VDI530.1218520
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 52 mp
Suprafață construită 63 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 10
An construcție 2023
Preț/mp 4.326 EUR/mp

location_on Localizare

Floreasca, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 224.500 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.702 €