VDI.ro
VDI.ro / Apartamente de vânzare Bucuresti

Filtre

Toate cartierele expand_more
Niciun cartier găsit
auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Apartamente cu 2 camere de vânzare în Bucuresti — Militari

45 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
110 EUR
photo_camera 7

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot54 mp layersEt. 1 calendar_today2020
GLX2258B.Decuseara Nicusor Decuseara Nicusor
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament 2 camere, Sector 6 mobilat utilat 84.900 euro - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
84.900 EUR
photo_camera 9

Apartament 2 camere, Sector 6 mobilat utilat 84.900 euro

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot47 mp layersEt. 1 calendar_today2020
GLX2258B.Decuseara Nicusor Decuseara Nicusor
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament 2 camere decomandat de vanzare Rotar Park 1 COMISION 0% - Bucuresti
Vânzare 0% Exclusiv
154.900 EUR
photo_camera 13

Apartament 2 camere decomandat de vanzare Rotar Park 1 COMISION 0%

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot53 mp layersEt. 4 calendar_today2017
GLX1733B.Bogdan Sandu Bogdan Sandu
Galaxy Imob Galaxy Imob
Gorjului - Militari | 2 camere circular | 53 mp | metrou - Bucuresti
Vânzare
89.999 EUR 1.837 €/mp
photo_camera 24

Gorjului - Militari | 2 camere circular | 53 mp | metrou

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot49 mp layersEt. 5 calendar_today1977
Daniel I Daniel I
RefinderImob RefinderImob
Apartament modern 2 camere,  toate utilitatile,centrala proprie, posibilitate loc de parcare , in Green Park Residence, Bloc NOU, Militari,Bucuresti - Bucuresti
Vânzare
139.900 EUR 2.809 €/mp
photo_camera 13

Apartament modern 2 camere, toate utilitatile,centrala proprie, posibilitate loc de parcare , in Green Park Residence, Bloc NOU, Militari,Bucuresti

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot49.81 mp layersEt. 10 calendar_today2019
Bogdan Dumitru Bogdan Dumitru
CHESTERTONS CHESTERTONS
Apartament 2 camere spatios bloc finalizat sector 6-Militari - Bucuresti
Vânzare
119.560 EUR 2.231 €/mp
photo_camera 11

Apartament 2 camere spatios bloc finalizat sector 6-Militari

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot53.6 mp layersEt. 2 calendar_today2022
Bogdan Dumitru Bogdan Dumitru
CHESTERTONS CHESTERTONS
Apartament de vanzare 2 camere Militari Residence - Style Residence 2 - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
118.000 EUR
photo_camera 15

Apartament de vanzare 2 camere Militari Residence - Style Residence 2

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub2 băi square_foot56 mp layersEt. 4 calendar_today2018
GLX1733B.Bogdan Sandu Bogdan Sandu
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament cu 2 camere de vanzare in Militari Residence  - Rezervelor - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
79.900 EUR
photo_camera 14

Apartament cu 2 camere de vanzare in Militari Residence - Rezervelor

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot58 mp layersEt. parter calendar_today2010
GLX1733B.Bogdan Sandu Bogdan Sandu
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament de vanzare cu 2 camere in Militari Residence - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
54.500 EUR
photo_camera 11

Apartament de vanzare cu 2 camere in Militari Residence

location_on Bucuresti, Militari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot36 mp layersEt. 3 calendar_today2017
GLX1733B.Bogdan Sandu Bogdan Sandu
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament 2 camere, Sector 6 mobilat utilat 82.500 euro - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
82.500 EUR
photo_camera 9

Apartament 2 camere, Sector 6 mobilat utilat 82.500 euro

location_on Bucuresti, Militari

GLX2258B.Decuseara Nicusor Decuseara Nicusor
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament Locatie Excelenta La Intrare In Militari Residence - Bucuresti
Vânzare
78.000 EUR
photo_camera 13

Apartament Locatie Excelenta La Intrare In Militari Residence

location_on Bucuresti, Militari