VDI.ro

Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin

Pojejena

62.000 EUR

Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin

location_on Pojejena, Caras Severin

62.000 EUR
388 EUR/mp
ID: VDI9.1230394 | Publicat: 17.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 8 vizualizări
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 1
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 2
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 3
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 4
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 5
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 6
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 7
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 8
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 9
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 10
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 11
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 12
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 13
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 14
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 15
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 16
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 17
Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras Severin - foto 18
1 / 18
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 160 mp bathtub 1 baie calendar_today 1980 home 205 mp constr. terrain 1,642 mp teren

Descriere

Casa de vanzare 3 camere si teren in Pojejena<br><br><br><br>Pre#539; negociabil. Cump#259;r#259;torul nu pl#259;te#537;te comision!<br><br><br><br>1. Beneficii oferite de zona:<br><br>Localizare strategica in localitatea Pojejena (Pojejena Sarba), judetul Caras Severin, cu deschidere directa la drumul national DN 57 A. Apropiere de centrul comunei, oferind acces facil la facilitatile locale.<br><br>Zona linistita, sigura, cu o comunitate primitoare, ideala pentru familii sau pentru cei care cauta o retragere aproape de natura. Climat mediteranean specific Clisurii Dunarii, ce permite cultivarea pomilor fructiferi exotici (ex: smochini).<br><br>2. Beneficii tehnice ale ofertei:<br><br>Teren generos de 1642 mp, suprafata masurata, teren drept, complet imprejmuit.<br><br>Proprietatea cuprinde 2 corpuri de cladire cu o amprenta totala la sol de 281 mp:<br><br>C1 Casa (142 mp): 2 dormitoare, camera copilului, bucatarie moderna, baie cu cada si holuri spatioase.<br><br>C2 Anexa (71 mp), - constructii solide din caramida, ideal#259; pentru atelier, depozitare sau reconversie.<br><br>Dotari interioare: parchet, gresie, faianta, tamplarie PVC cu geam termopan si fatada cu elemente traditionale.<br><br>Utilitati complete: curent electric trifazat 380 V (mare avantaj pentru activitati economice), alimentare apa prin put propriu cu pompa, racordare la reteaua de canalizare publica.<br><br>Sistem de incalzire: centrala termica cu calorifere si boiler Ariston pentru apa calda.<br><br>Curte interioara mare, complet betonata, ce asigura acces auto facil si parcare multipla.<br><br><br><br>3. Situatia juridica: Un singur proprietar, documentatie cadastrala completa si plan de amplasament.Recomandare: Urmariti-ne pe Facebook la Gheorghita Ropota Activimob Moldova Noua sau vizitati site-ul resita.activimob.ro pentru notificari si actualizari.<br><br>Compania ACTIV IMOB ROMANIA este singura care are dreptul exclusiv de mediatizare a acestei proprietati. Intermedierea pentru vanzare-cumparare se va realiza doar prin si cu sprijinul nostru, atat cumparatorul, cat si vanzatorul avand garantia ca tranzactia se va finaliza in siguranta si legal.<br><br><br>4. Unde se poate petrece timpul liber:<br><br>Plimbari si activitati recreationale pe malul Dunarii, situat in imediata apropiere.<br><br>Gradinarit si relaxare pe terenul drept din spatele casei, unde se afla 2 smochini roditori.<br><br>Explorarea Parcului Natural Portile de Fier si a obiectivelor turistice de pe Clisura Dunarii.<br><br>Zona Pojejena este renumita pentru gastronomia locala si festivalurile traditionale.<br><br><br>Posibilitate de achizitie prin CREDIT IPOTECAR in 3 saptamani si CASH in 3 zile. Documentatia este executata de compartimentul Suport Back-Office din cadrul biroului!<br><br><br>ID ACTIV IMOB: 231701 CASA te bucuri!!!<br><br>