VDI.ro

Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna)

Rosu

249.900 EUR

Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna)

location_on Rosu, Bucuresti Ilfov

249.900 EUR
2.083 EUR/mp
ID: VDI662.1225190 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 1
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 2
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 3
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 4
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 5
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 6
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 7
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 8
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 9
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 10
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 11
Duplex 4 camere mobilat lux in Rosu (Chiajna) - foto 12
1 / 12
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 120 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2014 home 156 mp constr. terrain 150 mp teren

Descriere

Excelenta prin experienta!
Va propunem la vanzare un duplex cu 4 camere (dormitor pe parter) mobilat/utilat lux in localitatea Rosu (Chiajna) - la 5 minute de sectorul 6.
Constructie solida pe cadre de beton si caramida din 2014. Teren 172mp, amprenta la sol 78mp. 2 placi de beton. pod izolat spatios. Complex inchis cu bariera/supraveghere video (avantaj pentru familii cu copii mici)
Compartimentare: vestibul, living spatios cu bucatarie open-space, baie+camera tehnica/depozitare, birou/dormitor la parter; 2 dormitoare (ambele cu bai) la etaj.
Electrocasnice de calitate: Aragaz, hote cuptor, masina spalat vase, frigider, masina spalat rufe+uscator, cuptor microunde, storcator fructe, esspresor cafea, televizoare smart, etc
Utilitati si dotari: apa put+dedurizator (apa retea public in fata casei), gaze, curent, fosa (canalizare in fata), aer conditionat, centrala proprie pe gaz, internet, wireless
Casa se vinde complet mobilata/utilata pentru pretul de 249900 EURO, negociabil, nu se adauga TVA. Oferim consultanta gratuita pentru obtinerea de credit ipotecar.
Oferta apartine agentiei Chesterton (chestertons.ro)

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1225190
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 120 mp
Suprafață construită 156 mp
Suprafață teren 150 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
An construcție 2014
Preț/mp 2.083 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Rosu, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)