VDI.ro

Casa de vanzare Livezile, Jud. BN

Livezile

58.000 EUR

Casa de vanzare Livezile, Jud. BN

location_on Livezile, Bistrita Nasaud

58.000 EUR
513 EUR/mp
ID: VDI596.1206949 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 1
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 2
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 3
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 4
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 5
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 6
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 7
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 8
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 9
Casa de vanzare Livezile, Jud. BN - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 113 mp bathtub 1 baie calendar_today 1960 home 203 mp constr. terrain 1,180 mp teren

Descriere

Cas#259; de vanzare cu teren generos de 1.180 mp icirc;n Livezile, jud. Bistri#539;a-N#259;s#259;ud ndash; .58000 euro;
Suprafa#539;#259; util#259;: 203 mpSuprafa#539;#259; teren: 1.180 mpDeschidere la drum asfaltat: 20 metriAn construc#539;ie: 1960Compartimentare: Decomandat#259;Regim de icirc;n#259;l#539;ime: Parter
Anexe gospodaresti: grajd, sura sii magazzie
Detalii proprietate:
- Cas#259; solid construit#259;, ideal#259; pentru locuit permanent sau cas#259; de vacan#539;#259;- Anexe locuibile (buc#259;t#259;rie de var#259;, camer#259;, hol #537;i baie): 90 mp- Anexe gospod#259;re#537;ti: grajd, #537;ur#259;, magazie ndash; ideale pentru depozitare sau activit#259;#539;i agricole- Curte spa#539;ioas#259;, cu vi#539;#259; de vie, pomi #537;i mult spa#539;iu verde
Utilit#259;#539;i #537;i dot#259;ri:
Ap#259; curent#259;
Curent electric
Fos#259; septic#259;
Acces facil din drumul principal asfaltat
- Pre#539; de vacirc;nzare: 58.000 euro; - Localitate: Livezile, jude#539;ul Bistri#539;a-N#259;s#259;ud- Acte icirc;n regul#259;, gata de vacirc;nzare
Contact: Alpha Imobiliare Bistrita - Lenuta Iakab, tel. 0745500392
Pentru mai multe informa#539;ii #537;i programarea unei vizion#259;ri, nu ezita#539;i s#259; ne contacta#539;i!

Detalii proprietate

ID anunț VDI596.1206949
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 113 mp
Suprafață construită 203 mp
Suprafață teren 1,180 mp
Camere 4
Băi 1
An construcție 1960
Preț/mp 513 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Livezile, Bistrita Nasaud (localizare aproximativă)