VDI.ro
VDI.ro / Case/Vile de vânzare Valea Ursului

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Case și vile de vânzare în Valea Ursului

6 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Casa individuala | 4 camere | Valea Ursului | Toate utilitatile | Comision 0 - Valea Ursului
Vânzare 0%
165.000 EUR 2.041 €/mp
photo_camera 11

Casa individuala | 4 camere | Valea Ursului | Toate utilitatile | Comision 0

location_on Valea Ursului

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot80.85 mp calendar_today2026
Adrian Florin Tibu Adrian Florin Tibu
Atlas Realty
Valea Ursului, langa padure, Vila lux (ecologica)150mp.utili teren-550 - Valea Ursului
Vânzare
250.000 EUR 1.667 €/mp
photo_camera 12

Valea Ursului, langa padure, Vila lux (ecologica)150mp.utili teren-550

location_on Valea Ursului

bed5 cam. bathtub2 băi square_foot150 mp layersEt. 1 calendar_today2024
Dan Lontkowschi Dan Lontkowschi
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Casa intr-o zona linistita cu garaj si teren-1091 mp - Valea Ursului
Vânzare
465.000 EUR 2.076 €/mp
photo_camera 20

Casa intr-o zona linistita cu garaj si teren-1091 mp

location_on Valea Ursului

bed8 cam. bathtub3 băi square_foot224 mp calendar_today2024
Claudiu Atoderoaie Claudiu Atoderoaie
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Casa Miroslava Vorovesti 4 camere FINALIZATA si ASFALT - Valea Ursului
Vânzare
195.000 EUR 1.857 €/mp
photo_camera 11

Casa Miroslava Vorovesti 4 camere FINALIZATA si ASFALT

location_on Valea Ursului

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot105 mp layersEt. 1 calendar_today2025
Mirabela Morosan Mirabela Morosan
Zenia Casa Zenia Casa
Duplex finalizat în Ia?i, Valea Ursului – 121 mp , 250 mp teren - Valea Ursului
Vânzare
180.000 EUR 1.488 €/mp
photo_camera 14

Duplex finalizat în Ia?i, Valea Ursului – 121 mp , 250 mp teren

location_on Valea Ursului

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot121 mp layersEt. 1 calendar_today2024
Capital Home Capital Home
Capital Home Capital Home
Casa 4 camere | Valea Ursului | Intabulata | Toate utilitatile - Valea Ursului
Vânzare
240.000 EUR 2.292 €/mp
photo_camera 13

Casa 4 camere | Valea Ursului | Intabulata | Toate utilitatile

location_on Valea Ursului

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot104.7 mp layersEt. 1 calendar_today2026
Adrian Florin Tibu Adrian Florin Tibu
Atlas Realty

Case și vile de vânzare Valea Ursului

6

Oferte active

249.167 €

Preț mediu

165.000 €

Preț minim

465.000 €

Preț maxim

Case și vile de vânzare în Valea Ursului

Valea Ursului, situată în apropierea orașului Iași, este o zonă în plină dezvoltare, unde se poate găsi o varietate de case și vile de vânzare. Cu un număr total de 11 oferte disponibile, această localitate atrage din ce în ce mai mulți cumpărători în căutarea unui cămin confortabil și liniștit.

Prețul mediu pentru proprietățile din Valea Ursului se situează în jurul valorii de 203,091 EUR, având un interval care variază de la 45,000 EUR la 280,000 EUR. Această diversitate de prețuri permite accesibilitatea pentru diferite categorii de cumpărători, fie că sunt familii la început de drum, fie investitori în căutarea unor proprietăți de lux.

Cartierele populare din Valea Ursului sunt caracterizate printr-o atmosferă liniștită, fiind ideale pentru cei care doresc să se bucure de natură și de un stil de viață sănătos. Zona se bucură de infrastructură bine dezvoltată, cu acces ușor la transportul public și facilități educaționale, comerciale și de recreere.

  • Proximitatea față de Iași, oferind acces rapid la toate serviciile orașului.
  • Peisaje naturale deosebite, perfect pentru activități în aer liber.
  • Comunitate prietenoasă și un mediu propice pentru familii.
  • Investiții în dezvoltarea zonei, ceea ce poate crește valoarea proprietăților în timp.

În concluzie, Valea Ursului reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care doresc să achiziționeze o casă sau vilă, beneficiind de un mediu plăcut și oportunități de dezvoltare. Indiferent de bugetul disponibil, cu siguranță veți găsi o proprietate care să răspundă nevoilor dumneavoastră.