VDI.ro

Teren 1300 mp Mamaia Nord, 100 m de Mare, Ideal Dezvoltare I...

Mamaia-Sat, Nord-Est

910.000 EUR

Teren 1300 mp Mamaia Nord, 100 m de Mare, Ideal Dezvoltare Imobiliara

location_on Mamaia-Sat, Nord-Est, Constanta

910.000 EUR
699 EUR/mp
ID: VDI428.1232973 | Publicat: 23.05.2026 | Actualizat: 1 oră în urmă
Teren 1300 mp Mamaia Nord, 100 m de Mare, Ideal Dezvoltare Imobiliara - foto 1
Teren 1300 mp Mamaia Nord, 100 m de Mare, Ideal Dezvoltare Imobiliara - foto 2
Teren 1300 mp Mamaia Nord, 100 m de Mare, Ideal Dezvoltare Imobiliara - foto 3
Teren 1300 mp Mamaia Nord, 100 m de Mare, Ideal Dezvoltare Imobiliara - foto 4
Teren 1300 mp Mamaia Nord, 100 m de Mare, Ideal Dezvoltare Imobiliara - foto 5
Teren 1300 mp Mamaia Nord, 100 m de Mare, Ideal Dezvoltare Imobiliara - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 1,301 mp teren

Descriere

O oportunitate rara chiar in inima statiunii Mamaia-Sat!Va prezentam spre vanzare doua loturi de teren alipite, aproape mare, la 3 minute de plaja, mers pe jos, intr-una dintre cele mai cautate si valoroase zone de pe litoral. Pozitia exceptionala transforma aceasta proprietate intr-o investitie cu adevarat speciala, ideala pentru dezvoltatorii imobiliari care isi doresc un proiect premium, cu potential ridicat de profit.Primul lot are o suprafata de 650 mp, iar al doilea 651 mp, totalizand 1301 mp de teren cu deschidere excelenta si multiple posibilitati de dezvoltare. Terenurile se vand exclusiv impreuna, oferind spatiul perfect pentru construirea unui ansamblu modern cu apartamente de vacanta, bloc boutique, piscina, parcare privata si zone de relaxare.Locatia este punctul forte al acestei proprietati: la doar cativa pasi de plaja, inconjurata de restaurante, beach baruri, magazine si toate facilitatile care definesc stilul de viata vibrant din Mamaia-Sat. Intr-o zona aflata intr-o continua dezvoltare, unde cererea pentru proprietati premium creste de la an la an, acest teren reprezinta sansa perfecta de a transforma o viziune ambitioasa intr-un proiect de succes.Investiti intr-o locatie care vinde singura prin pozitie, exclusivitate si potential!Contactati-ne acum pentru mai multe detalii si pentru a descoperi personal adevarata valoare a acestei proprietati exceptionale!