VDI.ro

Teren de vanzare cu autorizatie P+5

Popesti-Leordeni, Biserica

2.118.600 EUR

Teren de vanzare cu autorizatie P+5

location_on Popesti-Leordeni, Biserica, Bucuresti Ilfov

2.118.600 EUR
330 EUR/mp
ID: VDI662.1226309 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Teren de vanzare cu autorizatie P+5 - foto 1
Teren de vanzare cu autorizatie P+5 - foto 2
Teren de vanzare cu autorizatie P+5 - foto 3
Teren de vanzare cu autorizatie P+5 - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 6,420 mp teren

Descriere

Excelenta prin experienta!
Va propunem spre vanzare un teren cu autorizatie P+5 , cu o suprafata de 6419 mp
Posibilitati de ocupare si utilizare a terenului:
P.O.T maxim= 40% cu posibilitatea utilizarii unui plus de 9% cu cladiri cu maxim 2 niveluri(9 metri), pentru diferite utilizari
C.U.T maxim= 1.5-teren pentru functiunea de locuire
C.U.T-ul maxim va fi de 2,3 mp doar pentru proiectele care au alte functiuni decat locuire, si sub conditia ca parterul sa aibe integral functiune comerciala sau birouri
C.U.T maxim=2.5 mp. Teren pentru cladirile la care functiunile autorizate nu au deloc componenta de locuire.
Terenul are o deschidere de 30 ml
Zona este in plina dezvoltare cu oportunitati de investitii. Sunt admise urmatoarele utilizari: blocuri, hoteluri, pensiuni, agentii de turism, restaurante, bariuri, cofetarii, cafenele, institutii, servicii si echipamente publice de nivel supramunicipal, sediul unor companii si firme, proiectare, cercetare, organizatii politice, lacasuri de cult, comert cu amanuntul, activitati manufacturiere, depozite mic-gros, scoli si servicii sociale, etc...

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1226309
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 6,420 mp
Preț/mp 330 EUR/mp
Regim înălțime D+P+4E

location_on Localizare

Biserica, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 2.118.600 €
68.000 € 11.535.000 €
Medie zonă:1.603.322 €