VDI.ro

Teren intravilan Balotesti - Saftica 662mp

Saftica, Saftica

33.000 EUR

Teren intravilan Balotesti - Saftica 662mp

location_on Saftica, Saftica, Bucuresti Ilfov

33.000 EUR
50 EUR/mp
ID: VDI662.1225205 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 10 vizualizări
Teren intravilan Balotesti - Saftica 662mp - foto 1
Teren intravilan Balotesti - Saftica 662mp - foto 2
Teren intravilan Balotesti - Saftica 662mp - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 662 mp teren

Descriere

Excelenta prin experienta!
Acest teren intravilan construibil, situat in Saftica, ofera oportunitatea ideala pentru constructia unei locuinte.
Suprafata generoasa de 662mp si o deschiderede 25,4m.
Fiind pozitionat in planul 2 fata de DN1, beneficiati de acces rapid catre principalele cai de comunicatie, fara a fi afectat de aglomeratia si zgomotul traficului intens.
Zona este in plina dezvoltare, perfecta pentru investitii imobiliare.
Cu utilitatile de gaz si curent electric deja disponibile, procesul de constructie este mult simplificat. De asemenea, latimea strazii de acces, de 6 m, ofera suficient spatiu pentru circulatia autovehiculelor si pentru un acces usor in si din proprietate.
Teren plat, ideal pentru constructia de locuinte.
Indicatori urbanistici:
- CUT 0,9
- POT 30%
- Hmax 10m
Utilitati disponibile: gaz si curent.
ID intern: TET0022807

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1225205
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 662 mp
Preț/mp 50 EUR/mp
Regim înălțime 10m

location_on Localizare

Saftica, Saftica, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 33.000 €
32.000 € 786.000 €
Medie zonă:195.663 €