VDI.ro

RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 ac...

Santion

880.000 EUR

RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala

location_on Santion, Bihor

880.000 EUR
95 EUR/mp
ID: VDI316.1231920 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 2 zile în urmă | 19 vizualizări
RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala - foto 1
RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala - foto 2
RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala - foto 3
RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala - foto 4
RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala - foto 5
RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala - foto 6
RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala - foto 7
RECO Teren intravilan de vanzare – deschidere la DEx,16 acces direct zona industriala - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 9,217 mp teren

Descriere

RECO Imobiliare va propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE:#MK40 Teren intravilan de vanzare ndash; Santion, iesire DEx 16, Parc industrial
De vanzare teren intravilan compus din 2 parcele, situat la iesirea din DEx 16, in zona industriala Santion.
Suprafata totala: 9.217 mpFront stradal: 65 mlAcces foarte bun si pozitie excelenta pentru dezvoltare industriala, logistica sau investitie
Terenul beneficiaza de acces rapid la drumuri importante si vizibilitate buna.Pret: 875000 euroTEL 0376.443.700
Pentru mai multe detalii si vizionare nu ezitati sa ne contactati.
ID: 5661.

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1231920
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 9,217 mp
Preț/mp 95 EUR/mp

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.