VDI.ro

Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Stra...

Floresti, Stadionului

127.500 EUR

Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti

location_on Floresti, Stadionului, Cluj

127.500 EUR
2.090 EUR/mp
ID: VDI588.1208977 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 32 vizualizări
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 1
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 2
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 3
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 4
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 5
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 6
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 7
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 8
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 9
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 10
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 11
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 12
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 13
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 14
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 15
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 16
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 17
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 18
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 19
Apartament 2 camere, parcare inclusa, etaj intermediar. Strada Stadionului Floresti - foto 20
1 / 20
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 61 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2016 home 67 mp constr.

Descriere

Va propun spre vacirc;nzare un apartament de 2 camere pe strada Stadionului din Floresti. Orientarea Sud-Vest. Situat la etajul 2 din 3, apartamentul este compus din: living, buc#259;t#259;rie inchisa, 1 dormitor, 1 baie. Suprafa#539;a apartamentului este de 61mp, finisat, balcon inchis. Este dotat cu sistem de alarma, aer conditionat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport icirc;n comun, magazine, farmacii, spatii de joaca, gradintia. Se vinde mobilat si utilat complet. Pentru confortul dumneavoastra este inclus in pret si o parcare--ID intern: HSB22.
Pret 127.500euro; - pret care include apartamentul si parcarea
! Comisionul pentru aceasta proprietate este de 1 % fara taxe adaugate!
! Oferim solutii de finantare si refinantare complete prin broker financiar -din partea casei ??Ofer solutii de reconfigurare interioar#259;- prin partenerii HS BELLA CASA ESTATE- Delta Studio www.deltastudio.ro
Pentru alte detalii si vizionare sunati la numarul de whatsapp- 0757 740 465.

Detalii proprietate

ID anunț VDI588.1208977
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 61 mp
Suprafață construită 67 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2016
Preț/mp 2.090 EUR/mp

location_on Localizare

Stadionului, Floresti, Cluj (localizare aproximativă)