VDI.ro

Apartament 3 camere, etaj intermediar, parcare inclusa. Zon...

Floresti, Terra

115.000 EUR

Apartament 3 camere, etaj intermediar, parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti

location_on Floresti, Terra, Cluj

115.000 EUR
1.885 EUR/mp
ID: VDI588.1209005 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 31 vizualizări
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 1
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 2
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 3
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 4
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 5
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 6
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 7
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 8
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 9
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 10
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 11
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 12
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 13
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 14
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 15
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 16
Apartament 3 camere, etaj intermediar,  parcare inclusa. Zona Sesul de Sus-Floresti - foto 17
1 / 17
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 61 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2019 home 68 mp constr.

Descriere

Va propun spre vacirc;nzare un apartament de 3 camere pe strada Sesul de Sus din Floresti. Orientarea Sud-Vest. Situat la etajul 2, apartamentul este compus din: living, buc#259;t#259;rie, 2 dormitoare decomandate,1 baie. Suprafa#539;a apartamentului este de 61mp. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport icirc;n comun, de viitoarea statie de metrou, magazine, restaurante, farmacii, spatii de joaca, gr#259;dini#539;#259; privant#259; ( Prichiland). Se poate preda la stadiul de mobilat partial. Pentru confortul dumneavoastra este inclus in pret si o parcare.
Pret 115000euro; - pret care include apartamentul si parcarea.
! Oferim solutii de finantare si refinantare complete prin partenerii HS BELLA CASA ESTATE.
! Se ofera contact direct cu firme producatoare de mobilier, tapiterii, decoratiuni.
Pentru alte detalii si vizionare sunati la numarul de whatsapp- 0757 740 465. ID HSB6

Detalii proprietate

ID anunț VDI588.1209005
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 61 mp
Suprafață construită 68 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2019
Preț/mp 1.885 EUR/mp

location_on Localizare

Terra, Floresti, Cluj (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 115.000 €
66.200 € 210.000 €
Medie zonă:115.863 €