VDI.ro

Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Alb...

Ploiesti, Albert

166.900 EUR

Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie

location_on Ploiesti, Albert, Prahova

166.900 EUR
2.038 EUR/mp
ID: VDI532.1211761 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 30 vizualizări
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 1
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 2
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 3
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 4
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 5
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 6
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 7
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 8
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 9
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 10
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 11
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 12
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 13
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 14
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 15
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 16
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 17
Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie - foto 18
1 / 18
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 82 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 2021 home 90 mp constr.

Descriere

Vanzare apartament 3 camere, in Ploiesti, zona Albert, situat la etajul 2 intr- un bloc cu regimul de inaltime P+3.
Imobilul este construit in anul 2021 cu fundatie de beton armat, structura pe cadre de beton, peretii din caramida Porotherm, tencuit la interior si izolat termic la exterior cu polistiren grafitat de 15 cm.
Se afla intr- o zona fara trafic auto, cu blocuri si case nou construite avand ca vecinatati Meraki market, farmacie, Mall Shopping City, gradinita, after school, mijloc de transport in comun etc.
Are o suprafata utila de 72,1 mp plus 2 balcoane in suprafata utila de 9,8 mp.
Dotari: loc de parcare propriu, video interfon, casa scarii placata cu granit, 3 apartamente pe nivel, usa intrare metalica Pinum, usi interioare celulare MDF, tamplarie PVC Salamander Bluevolution 92 cu 5 foi de geam, centrala termica Buderus, incalzire in pardoseala cu termostat pe fiecare camera, ceramica Delta Studio, parchet laminat Eggear, plinta PVC, vopsea lavabila, intrerupatoare cu touch, balcoane placate cu granit si balustrada de tip duplex etc.
Se vinde complet mobilat si utilat cu mobilier din pal si MDF, masina de spalat rufe/ vase, plita pe gaz, cuptor electric, hota, combina frigorifica incastrata in mobilier, aparat de aer conditionat Samsung in fiecare camera, corpuri de iluminat, perdele si draperii etc.
Pret: 166900 euro.
Loc de parcare 8000 euro.i

Detalii proprietate

ID anunț VDI532.1211761
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 82 mp
Suprafață construită 90 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 2
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2021
Preț/mp 2.038 EUR/mp

location_on Localizare

Albert, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)