VDI.ro

3 camere Tiglina 1

Galati, Tiglina 1

74.500 EUR

3 camere Tiglina 1

location_on Galati, Tiglina 1, Galati

74.500 EUR
1.406 EUR/mp
ID: VDI612.1206701 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 18 vizualizări
3 camere Tiglina 1 - foto 1
3 camere Tiglina 1 - foto 2
3 camere Tiglina 1 - foto 3
3 camere Tiglina 1 - foto 4
3 camere Tiglina 1 - foto 5
3 camere Tiglina 1 - foto 6
3 camere Tiglina 1 - foto 7
3 camere Tiglina 1 - foto 8
3 camere Tiglina 1 - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 53 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1965 home 53 mp constr.

Descriere

Agen#539;ia imobiliar#259; Sfinx v#259; ofer#259; spre vacirc;nzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, cu o suprafa#539;#259; util#259; de 53 mp, situat icirc;n Tiglina 1, la E-uri - punct de reper Po#537;ta. Detalii: - parter - central#259; termic#259; - mobilat - f#259;r#259; balcon. Blocul nu este icirc;ncadrat la risc seismic, prin urmare se poate credita. Pre#539; 74.500 euro. Contact: 0746.549.162

Detalii proprietate

ID anunț VDI612.1206701
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 53 mp
Suprafață construită 53 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1965
Preț/mp 1.406 EUR/mp

location_on Localizare

Tiglina 1, Galati, Galati (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 74.500 €
29.000 € 167.000 €
Medie zonă:72.525 €