VDI.ro

LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA

Timisoara, Lipovei

95.900 EUR

LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA

location_on Timisoara, Lipovei, Timis

95.900 EUR
2.230 EUR/mp
ID: VDI459.1228688 | Publicat: 12.05.2026 | Actualizat: 4 ore în urmă | 4 vizualizări
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 1
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 2
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 3
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 4
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 5
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 6
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 7
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 8
LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 43 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1991 home 47 mp constr.

Descriere

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei in apropriere de Lidl.
Apartamentul se afla la etajul 2/4, are 43 mp utili si urmatoarea compartimentare:
hol de acces; bucatarie in balcon; living; dormitor; dormitor; balcon; baie cu cada;Apartamentul a fost modificat, avand in momentul acesta 2 dormitoare iar bucataria a fost scoasa in balcon. Se vinde mobilat si partial utilat.
Dispune de centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat.
Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!

Detalii proprietate

ID anunț VDI459.1228688
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 43 mp
Suprafață construită 47 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1991
Preț/mp 2.230 EUR/mp

location_on Localizare

Lipovei, Timisoara, Timis (localizare aproximativă)