VDI.ro

Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai

Popesti-Leordeni, Fermei

270.000 EUR

Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

270.000 EUR
2.077 EUR/mp
ID: VDI643.1230154 | Publicat: 15.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 2 vizualizări
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 1
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 2
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 3
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 4
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 5
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 6
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 7
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 8
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 9
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 10
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 11
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 12
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 13
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 14
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 15
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 16
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 17
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 18
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 19
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 20
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 21
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 22
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 23
Popesti Casa Individuala 5 Camere 3 Bai - foto 24
1 / 24
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 130 mp bathtub 3 băi layers Et. 1 calendar_today 2025 home 185 mp constr. terrain 344 mp teren

Descriere

Vil#259; individual#259; premium ndash; un c#259;min rafinat icirc;n Pope#537;ti-Leordeni
V#259; prezent#259;m spre vacirc;nzare o vil#259; individual#259; deosebit#259;, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i bine cotat#259; din Pope#537;ti-Leordeni, la doar 1 km de Prim#259;ria ora#537;ului #537;i aproximativ 2 km de sta#539;ia de metrou Berceni ndash; Dimitrie Leonida, oferind echilibrul ideal icirc;ntre intimitate, confort #537;i acces rapid c#259;tre ora#537;.
Aceast#259; proprietate impresioneaz#259; prin arhitectura echilibrat#259;, compartimentarea inteligent#259; #537;i suprafe#539;ele generoase, fiind conceput#259; pentru un stil de via#539;#259; modern #537;i rafinat.
Detalii proprietate: bull; Suprafa#539;#259; util#259; total#259;: 184,9 mp (inclusiv terasa) bull; Suprafa#539;#259; teren: 344 mp, cu 245 mp de curte liber#259;, perfect#259; pentru relaxare, gr#259;din#259; sau spa#539;iu de joac#259; bull; Curte privat#259;, ideal#259; pentru momente de lini#537;te al#259;turi de familie
Compartimentare func#539;ional#259; #537;i aerisit#259;: bull; Parterul g#259;zduie#537;te un living amplu #537;i luminos, cu deschidere direct#259; c#259;tre teras#259; #537;i curte, o buc#259;t#259;rie spa#539;ioas#259;, perfect#259; pentru cinele icirc;n familie, birou ideal pentru work-from-home, precum #537;i dou#259; b#259;i ce asigur#259; confort maxim. bull; Etajul este dedicat zonei de noapte #537;i ofer#259; 3 dormitoare generoase, o baie elegant#259; #537;i dou#259; balcoane, ce completeaz#259; atmosfera de intimitate #537;i relaxare. bull; Podul ofer#259; spa#539;iu suplimentar de depozitare.
Casa se pred#259; la cheie, cu finisaje atent alese, gata s#259; devin#259; imediat bdquo;acas#259;.
Dot#259;ri #537;i confort: bull; Central#259; termic#259; icirc;n condensare bull; Icirc;nc#259;lzire prin pardoseal#259;, pentru un confort termic superior bull; Ferestre PVC cu geam tripan, pentru izola#539;ie excelent#259; #537;i lini#537;te
Aceast#259; vil#259; este alegerea ideal#259; pentru cei care caut#259; calitate, spa#539;iu #537;i elegan#539;#259;, icirc;ntr-o loca#539;ie bine conectat#259;, dar retras#259; de agita#539;ia urban#259;.
Pre#539; de vacirc;nzare: 270.000 euro; + TVA Modalit#259;#539;i de plat#259;: Credit sau Cash
Pentru mai multe informa#539;ii sau pentru a programa o vizionare, v#259; invit#259;m s#259; ne contacta#539;i:0749 137 478

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1230154
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 130 mp
Suprafață construită 185 mp
Suprafață teren 344 mp
Camere 5
Băi 3
Etaj 1
An construcție 2025
Preț/mp 2.077 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 270.000 €
100.000 € 588.000 €
Medie zonă:238.473 €