VDI.ro

Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfa...

Berceni, Primaria Berceni

189.900 EUR

Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt

location_on Berceni, Primaria Berceni, Bucuresti Ilfov

189.900 EUR
1.241 EUR/mp
ID: VDI643.1206370 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 1
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 2
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 3
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 4
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 5
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 6
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 7
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 8
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 9
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 10
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 11
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 12
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 13
Vile individuale | 4 camere | 2 bai | Curte amenajata | Asfalt - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 153 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2025 home 184 mp constr. terrain 360 mp teren

Descriere

Descopera o locuinta spatioasa, eleganta si perfect compartimentata, situata intr-un ansamblu rezidential modern, intr-o zona linistita, cu acces facil catre toate punctele de interes.
Compartimentare inteligenta:
- Parter: living luminos si aerisit, bucatarie separata si baie
- Etaj: 3 dormitoare confortabile, dressing generos, baie spatioasa si 2 balcoane, perfecte pentru momentele de relaxare la aer curat
- Pod: spatiu suplimentar pentru depozitare sau amenajari ulterioare, oferind flexibilitate in utilizare
Beneficii si avantaje:
- Situata intr-un complex rezidential nou, cu strazi asfaltate si utilitati complete
- Compartimentare bine gandita, ideala pentru familii
- Curte generoasa de 360 mp, ce poate fi amenajata dupa propriul gust
- Acces rapid catre scoli, gradinite, magazine, transport in comun si principalele artere de circulatie
Pentru detalii si programari vizionari:0739 922 937 ndash; Olteanu Octavian Alliance Rezidential

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1206370
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 153 mp
Suprafață construită 184 mp
Suprafață teren 360 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
An construcție 2025
Preț/mp 1.241 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Primaria Berceni, Berceni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...

checklist Dotări și facilități

category

Strazi

  • check_circle Asfaltate
category