VDI.ro

GARSONIERA TRACTORUL LIDL

Brasov, Tractorul

61.000 EUR

GARSONIERA TRACTORUL LIDL

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

61.000 EUR
2.179 EUR/mp
ID: VDI587.1210969 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 8 vizualizări
GARSONIERA TRACTORUL LIDL - foto 1
1 / 1
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 28 mp bathtub 1 baie layers Et. 6 calendar_today 1978 home 30 mp constr.

Descriere

Garsoniera,28 mp,zona 13 decembrie ,et 6/8. Pret 65000EUR negociabil.

Detalii proprietate

ID anunț VDI587.1210969
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 28 mp
Suprafață construită 30 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 6
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1978
Preț/mp 2.179 EUR/mp

location_on Localizare

Tractorul, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 61.000 €
15.000 € 194.000 €
Medie zonă:69.892 €